نمایش فیلترها

نمایش 1–20 از 44 نتیجه

نمایش فیلترها

نمایش 1–20 از 44 نتیجه

در زیر لیست قیمت انواع قلاویز را مشاهده میکنید. آیا میدانید چه نوع و سایز آن برای کار شما مناسب است؟ شما می توانید برای یافتن و خرید قلاویز مناسب کار خود از مشاوره رایگان فوق تخصصی ما بهرهمند شوید. کینگ ابزار با تجربه ای بالغ بر 40 سال در زمینه ابزار تراشکاری ، شما را در انتخاب محصولی مناسب، درست و بهترین قلاویز از نظر قیمت و کیفیت راهنمایی خواهد کرد.

قلاویزها به پنج نوع تقسیم می شوند:

1- قلاویز ماشینی

2- قلاویز دستی

3- قلاویز مخروطی

4- قلاویز دوم

5- قلاویز برقی

6- قلاویز مهره تراش

7- قلاویز چپ تراش

انواع قلاویز های پرمصرف

بسیاری از کاربران تماس میگیرند و نمی دانند که کدامیک از قلاویزها و با چه مشخصاتی برای کار آنها مناسب است. قلاویز به جهات مختلف به اقسام متنوعی تقسیم می شوند که ما در اینجا انواع مرسوم و پر مصرف آن را نام خواهیم برد و برای طولانی نشدن مطلب از درج موارد خاص و کم کاربرد آن ها اجتناب می کنیم.

انواع قلاویز

 

قلاویز ماشینی

قلاویزهای ماشینی همانطور که از نام آن پیداست برای استفاده در ماشین های تراش یا مته ساخته شده اند. سر این نوع  قلاویز به شکل دوتایی یا تکی می باشد و دنباله آن شکلی استوانه ای که کمی بلند است و قسمت انتهایی آن شکلی چهار گوش دارد و یا دو طرف آن زبانه دار می باشد.

قلاویز ماشینی توتم TOTEM

 

 

قلاویز دستی

همانطور که از نام آن پیداست برای استفاده از این نوع قلاویز و ایجاد رزوه با قدرت دست و بدون استفاده از ماشین ها و دستگاهها این عملیات انجام می شود. این روش عملیات معمولا برای کارهای حساس و دقیقتر استفاده می شود. اگر می خواهید با قلاویز دستی به طور کامل آشنا شوید و نحوه استفاده و کار با آن را بیاموزید صفحه قلاویز دستی را ببینید. در این صفحه به طور کامل و تصویری توضیح داده ایم.

قلاویز دستی توتم TOTEM

 

 

قلاویز مخروطی

این نوع عموما جهت شیارزنی استفاده می شود. قطری که ایجاد میکند با قطر هسته شیار برابر است. قلاویز مخروطی درون سوراخ ایجاد شده شیارهای کاملی را ایجاد می کند.

 

قلاویز دوم

قلاویز دوم برای ایجاد عمق بیشتر در شیارهای از قبل ایجاد شده استفاده می شود.

 

قلاویز برقی

نوع برقی آن برای تمیز و مرتب کردن انتهای سوراخ های کور یا بسیار عمیق استفاده می شوند و دیگر شکل مخروطی ندارند و با موارد بالا متفاوت هستند.

 

قلاویز مهره تراش

قلاویز های مهره تراش یا مهره زنی همانطور که از نام آن پیداست در کارهایی استفاده می شود که شبیه مهره انتهای آنها باز هستند و همچنین کارهایی که مستلزم بلند بودن دنباله قلاویز باشد یا عمق سوراخ بیش از آن باشدکه قلاویز زدن با قلاویز دستی امکان پذیر باشد.

 

قلاویز چپ گرد یا چپ تراش

همانطور که از نامش مشخص است ، جهت این نوع به سمت چپ است بر خلاف معمول که به سمت راست است ، چرا که گاهی لازم است پیچ و مهره به صورت چپ گرد ساخته شود.

مقایسه قلاویز چپ گرد و راست گرد

 

اگر به دنبال ست قلاویز و حدیده هستید می توانید از همین لینک اقدام نمایید. جهت استعلام قیمت قلاویز بروز می توانید از لینک واتساپ اقدام نمایید.

فروش قلاویز و سایر ابزار تراشکاری و سفارشات کارخانجات و شرکت ها نیز پذیرفته می شود.