سبد خرید
فروشگا اینترنتی کینگ ابزار

درباره فروشگاه اینترنتی کینگ ابزار

با توجه به توسعه و رشد روز افزون استفاده از محیط مجازی و اینترنت و استقبال عمومی مشتریان از خریدهای اینترنتی که امر خرید و تهیه محصولات را برای مشتریان سهل و آسان تر نموده است و از طرفی هم باعث شده تا به وسیله امکاناتی که در صفحات وب و محیط مجازی برای آنها فراهم شده مشتریان را در انتخاب بهترین محصول یاری نماید. در این جهت بر آن شدیم تا فروشگاهی در فضای مجازی و اینترنت راه اندازی نموده و رضایت و راحتی مشتریان را فراهم نماییم. از مهمترین فعالیت های ما می توان به موارد زیر اشاره کرد.

چه می فروشیم؟

فروش انواع ابزار آلات

مهمترین خدمات ما فروش ابزار آلات می باشد. با توجه به گستردگی و تنوع بالای محصولات از قبیل برند ، کیفیت، قابلیت و امکانات زیادی که در بین محصولات وجود دارد و همین امر باعث سر در گمی مشتریان می شود ما امکاناتی را فراهم نموده ایم تا به راحتی مشتریان بتوانند بهترین و مناسب ترین محصول را یافته و خریدشان را انجام دهند. از جمله امکانات سایت می توان به امکان مقایسه محصولات و مشاهده تصاویر ، مشخصات فنی و توضیحات محصولات اشاره نمود، همچنین با مشاهده نظرات و امتیازات کاربران به محصولات از معایب ، مشکلات و مزایای محصول نیز کاملا مطلع خواهید شد.

فروش ابزارآلات
هولدر تراشکاری نصب شده در دستگاه سی ان سی
خدمات تراشکاری

تولید ابزار آلات خاص

یکی دیگر از خدمات ما فراهم کردن ابزار آلات خاص (تراشکاری، CNC، NC، قالب سازی اندازه گیری ) میباشد که در لینک زیر می توانید شرح این خدمات را مطالعه نمایید.

 

دیگر خدمات

فراهم کردن کالاهای سفارشی

مشتریان عزیز می توانند محصولاتی را که در سایت نیافته اند از بخش سفارش محصول درخواست نموده تا تیم کینگ ابزار سفارشاتشان را بررسی و فراهم نمایند همچنین از این بخش مشتریان می توانند در صورت داشتن لیستی از محصولات سفارش خود را در یک بسته ارائه و دریافت نمایند.

 

02 768x393 1

فروشگاه اینترنتی ابزار آلات تراشکاری کینگ ابزار

فروش اینترنتی انواع ابزار تراشکاری و فرزکاری ، ابزار برش ، ابزارآلات اندازه گیری و دقیق ، در فروشگاه ما می توانید این محصولات را به طور حرفه ای و با تحلیل و بررسی مشخصات فنی و امکانات آنها و همچنین با مطالعه نظرات و امتیازات مشتریان بهترین انتخاب را داشته باشید. از شما نیز درخواست داریم تا با اظهار نظر درباره محصولات ، دیگران را نیز در انتخاب بهترین ها یاری نمایید.